Zwierzęta i rośliny Kategoria: Zwierzęta i rośliny

Zwierzęta i rośliny - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Gliwicka Klinika Weterynaryjna WET Gliwice »

  Gliwicka Klinika Weterynaryjna WET Gliwice


  Gdy zachodzi potrzeba konsultacji weterynaryjnej twojego pupila, wybierz się z nim do Gliwic na ul. Toszecką, do Gliwickiej Kliniki Weterynaryjnej. Weterynarze udzielają tam pomocy zwierzętom towarzyszącym i egzotycznym w zakresie diagnostyki, onkologii, chirurgii, stomatologii, ginekologii, okulistyki, rehabilitacji, dermatologii kardiologii. Zwierzęta mające problemy z alergią mogą być poddane testom alergicznym, a następnie odczulaniu. Ponadto, Klinika jest filią weterynaryjnego banku krwi i posiada w swoich zasobach różne jej preparaty.

  Data dodania: 25 02 2019 · więcej o wpisie »
 • Cukier brzozowy »

  Cukier brzozowy


  Targroch to sklep ze zdrową żywnością i bakaliami istniejący na rynku od 1993 roku. Wysokiej jakości produkty, stale rozszerzająca się oferta i indywidualne podejście do każdego zlecenia przekładają się na powiększanie się grona zadowolonych klientów. Targroch oferuje suszone i kandyzowane owoce, ziarna, pestki, orzechy, a także produkty zaliczające się do działu zdrowa żywność.

  Data dodania: 22 09 2016 · więcej o wpisie »
 • Salon Psiej Urody Czyścioch - psi fryzjer w Wodzisławiu Śląskim »

  Salon Psiej Urody Czyścioch - psi fryzjer w Wodzisławiu Śląskim


  Zapraszamy wszystkich właścicieli ze swoimi pieskami do salonu psiej urody CZYŚCIOCH :-)
  Zostałyśmy groomerami, ponieważ kochamy psy i uwielbiamy z nimi pracować. Do każdego czworonoga podchodzimy indywidualnie i z cierpliwością.

  Psi fryzjer w Wodzisławiu Śląskim oferuje:
  strzyżenie,
  kąpiele pielęgnacyjne,
  rozczesywanie kołtunów,
  trymowanie,
  obcinanie pazurków,
  czyszczenie uszu i okolic oczu.

  Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości i używamy kosmetyków renomowanych firm. W trosce o zdrowie naszych klientów wszystkie narzędzia sterylizujemy a w salonie zapewniamy odpowiednie warunki sanitarne.

  Wobec zwierząt NIE używamy środków uspokajających oraz NIE stosujemy agresji a tym bardziej ich NIE usypiamy!!!

  Nasz salon jest otwarty 7 dni w tygodniu w godzinach dogodnych dla klienta :-)
  Niedziela tylko na zapisy!

  Data dodania: 01 08 2016 · więcej o wpisie »
 • Naturalna karma dla zwierząt »

  Naturalna karma dla zwierząt


  Sklep internetowy PetSanus oferuje holistyczne i hypoalergiczne karmy dla psów i kotów, które wyróżniają się wartościowym składem, dostarczającym zwierzakom wszystkich, najważniejszych wartości odżywczych. Tak skomponowane pożywienie stanowi zdrową alternatywę dla komercyjnych karm. Sklep PetSanus posiada w ofercie pokarmy marki GreenDog, GreenPantry i Platinum, które stworzone zostały wyłącznie z naturalnych produktów. Oferuje również zdrowe przekąski i inne produkty wspomagające prawidłowy rozwój psów i kotów.

  Data dodania: 06 06 2016 · więcej o wpisie »
 • CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT Pogotowie weterynaryjne »

  CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT Pogotowie weterynaryjne


  Z ogromną radością pragniemy Państwu przedstawić propozycję gabinetów weterynaryjnych Jarosława Matuszewskiego. Funkcjonujemy na terenie Piły i Jastrowia, świadcząc kompleksowe usługi z obszaru leczenia i higieny zwierząt. serdecznie zachęcamy również do odwiedzania salonu kosmetycznego „Chwila dla pupila”, w którym w biegły sposób zadbamy o higienę oraz wygląd Państwa podopiecznego. Ponadto prowadzimy również sklep zoologiczny, w którym znajdą Państwo karmy, zabawki oraz ważne akcesoria praktyczne dla naszych pupili. Oferujemy bardzo niskie ceny i wysokiej jakości artykuły! Więcej danych o naszych towarach i wykonywanych przez nas usługach odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy też do zaznajomienia się z naszymi wyjątkowymi propozycjami i promocjami.

  Data dodania: 09 08 2013 · więcej o wpisie »
 • renifery zakopane event z reniferami i mikolajem »

  renifery zakopane event z reniferami i mikolajem


  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu prawdziwe renifery z Laponii - Finlandia.

  Nasza firma z wieloletnią tradycją jest organizatorem imprez okolicznościowych z udziałem:

  reniferów, św. Mikołaja i elfów.

  Pragniemy serdecznie zaprosić do współpracy z naszą firma w zagrodzie św. Mikołaja. Bajkowe atrakcje zarówno dla tych najmłodszych, jak i też dla tych starszych, którzy być może ze wzruszeniem przypomną sobie opowieści dziadków, czytane przez nich niesamowite historie o powietrznej eskadrze reniferów św. Mikołaja.

  Chcielibyśmy przywrócić świąteczny klimat i ożywić wspomnienia wraz z św. Mikołajem, elfami i naszymi reniferami. Każde wydarzenie z ich udziałem to niezapomniane chwile i wyjątkowy sposób na promocję Państwa firmy.

  Zapraszamy gorąco do współpracy wszystkie instytucje oraz firmy.

  Data dodania: 19 03 2013 · więcej o wpisie »
 • Tresura psa »

  Tresura psa


  Podstawa śladu musi być dobrze zaznaczona tabliczką, którą wbija się w ziemię z lewej strony na granicy pola podstawy. Przewodnik musi pokazać przedmiot sędziemu, lub osobie nadzorującej układanie śladów przed rozpoczęciem układania. Dozwolone jest stosowanie tylko przedmiotów przesiąkniętych zapachem przewodnika, będących w kolorze zbliżonym do koloru podłoża, mających wymiary: długość ok. 15 cm, szerokość ok. 3-5 cm, grubość ok. 1 cm. Przewodnik (układający ślad) tworzy podstawę śladu stojąc krótko w jednym miejscu, a następnie idzie normalnym krokiem we wskazanym kierunku. Załamanie tworzy się idąc również normalnym krokiem, przedmiot kładzie się na końcu śladu. Sędzia i osoby mu towarzyszące nie mogą podczas pracy psa wejść na obszar terenu, na którym ma on pracować.

  Data dodania: 26 01 2013 · więcej o wpisie »
 • Szczeniaki Tosa Inu »

  Szczeniaki Tosa Inu


  Lokalna hodowla rasowych psów funkcjonująca z powodzeniem od parunastu lat nie tylko na rynku polskim ale również zagranicznym. W hodowli Twierdza Samuraja ogromny nacisk kładziony jest na idealny dobór par hodowlanych o na pewno przekłada się na wyjątkowe predyspozycje urodzonych tutaj szczeniąt. Szczeniaki Tosa Inu to specyficzne stworzenia, które w przyszłości będą przywiązane do swoich właścicieli gwarantując im sporo sympatycznych chwil. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową. Hodujemy jedynie rasowe, zdrowe oraz rodowodowe zwierzaki.

  Data dodania: 12 10 2011 · więcej o wpisie »
 • Psie forum »

  Psie forum


  Serdecznie prosimy do zapoznania się z ofertą oraz z zasobami artykułów oraz produktów które prezentowane są na naszym www. Trzeba więc zarejestrować się na www oraz dołączyć do grona osób, które chcą posiadać możliwość hodowli psów i kupienia i dystrybuowania artykułów dla psów, kotów oraz dla zwierząt gospodarczych. Ceny artykułów, które można zakupić są różne, toteż też już dziś zapraszamy do zapoznania się z propozycją witryny. Porady, rady, fotografie dodawane są na bieżąco, przez moderatora.

  Data dodania: 04 06 2011 · więcej o wpisie »
 • Kleszcz u psa »

  Kleszcz u psa


  Portal poświęcony kleszczą jak też boreliozie. Najlepsze sposoby na kleszcze, które cieszą się dużym powodzeniem wśród internautów, jak optymalnie usunąć kleszcza ze zwierzęcia, jak zabezpieczyć się przed tym zagrożeniem na te wszystkie pytania udzielimy odpowiedzi w tym portalu. Skutkiem kleszczy może być borelioza niebezpieczna choroba, która może uwidocznić się dopiero po pewnym czasie. Co roku ciągle wzrasta liczba kleszczy w Polsce za sprawną cieplejszych zim, obecnie na kleszcze możemy natrafić w każdym pospolitym zalesionym albo trawiastym terenie.

  Data dodania: 26 04 2011 · więcej o wpisie »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zwierzęta i rośliny

Zwierzęta i rośliny - nowa podkategoria:

Nazwa: