Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • MODEL SMILE Dentysta Rzeszów, Warszawa »

  MODEL SMILE Dentysta Rzeszów, Warszawa


  MODEL SMILE to cieszący się bardzo dobrą opinią dentysta w Rzeszowie i Warszawie. Nasze usługi to: implanty, wybielanie zębów, leczenie kanałowe, protetyka, chirurgia stomatologiczna, odbudowa kompozytowa. Wieloletnia praktyka specjalistów gwarantuje zadowolenie z osiągniętych efektów leczenia.

  Data dodania: 05 10 2018 · więcej o wpisie »
 • Pracuj z Oriflame w Nowym Sączu. »

  Pracuj z Oriflame w Nowym Sączu.


  Oriflame to nie nowa firma na rynku kosmetycznym, dlatego warto do niej przystąpić na szereg korzyści. Po pierwsze sama decydujesz ile zarabiasz i w jakich godzinach wykonujesz swoją pracę, po drugie otrzymujesz kosmetyki dla siebie. Nasza strona opisuje działanie Oriflame w Nowym Sączu i okolicach, ale nie ważne gdzie mieszkać możesz rozpocząć pasjonująca przygodę z Oriflame już teraz.

  Data dodania: 25 07 2017 · więcej o wpisie »
 • Atom-Lab Inspektor ochrony radiologicznej »

  Atom-Lab Inspektor ochrony radiologicznej


  Najlepsi specjaliści!! Inspektor ochrony radiologicznej - uprawnienia IOR - 0, 1 i 3 oraz IOR S/R. Jako inspektor ochrony radiologicznej oferuję Państwu nadzór oraz opiekę nad nowo jak i już istniejącymi jednostkami zdrowia oraz przemysłu.Wykonuje projekt osłon stałych, wdrażaniem systemu zażądania jakością, księgi jakości oraz innych dokumentów potrzebnych do uruchomienia pracowni RTG. Organizujemy także szkolenia z ochrona radiologiczna dla jednostek zdrowia i przemysłu

  Data dodania: 02 06 2017 · więcej o wpisie »
 • Psychoterapia młodzieży »

  Psychoterapia młodzieży


  Magdalena Oczki od wielu lat prowadzi gabinet psychoterapeutyczny, w którym odbywa się terapia młodzieży, pomagająca im w przeżyciu trudnego okresu dojrzewania. Psychoterapeutka pomaga z problemami związanymi z brakiem akceptacji w środowisku, zaburzeniami osobowości, niezrozumieniem, myślami samobójczymi czy nieśmiałością. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i są objęte poufnością, aby każda osoba czułą się komfortowo.

  Data dodania: 21 11 2016 · więcej o wpisie »
 • Nowa Droga - Gabinet Psychoterapii, terapia Rybnik »

  Nowa Droga - Gabinet Psychoterapii, terapia Rybnik


  Jako psychoterapeuta pomagam swoim Pacjentom w przezwyciężaniu problemów związanych z:

  funkcjonowaniem w związkach i relacjach z innymi osobami
  trudnymi, kryzysowymi i traumatycznymi sytuacjami i wydarzeniami
  psychicznym cierpieniem związanym m.in. z utratą bliskiej osoby, uzależnieniami, współuzależnieniem, obniżonym nastrojem, poczuciem braku sensu życia, lękiem, smutkiem
  trudnościami związanymi z zaburzeniami jedzenia
  trudnościami wychowawczymi
  Dzięki pracy terapeutycznej pacjenci mogą osiągać większą samoświadomość, pracować nad rozwojem swojej osobowości oraz odkrywać nowe możliwości rozwiązywania problemów.

  Terapia prowadzona jest w oparciu o podejście psychodynamiczne. Zakłada ono, że rozumienie życia psychicznego wymaga refleksji nad nieświadomością. Te nieświadome mechanizmy działania, konflikty wewnętrzne, wzorce relacji mają ogromny wpływ na życie człowieka. Koncepcja ta poszerzona jest przez relację z obiektem.

  Zapraszam do gabinetu terapii w Rybniku.

  Data dodania: 01 08 2016 · więcej o wpisie »
 • Blog o medycynie »

  Blog o medycynie


  Platom to blog o medycynie i nie tylko prowadzony w bardzo przystępny dla każdego sposób. Tematy są poruszane na poważnie, i na wesoło, dzięki czemu każdy je zrozumie, nawet jeżeli artykuły dotyczą kwestii czysto naukowych. To miejsce idealne dla każdego, kto chce być na bieżąco ze wszystkimi osiągnięciami XXI wieku w zakresie medycyny i nauki.

  Data dodania: 16 06 2016 · więcej o wpisie »
 • Zięba Clinic Katowice »

  Zięba Clinic Katowice


  Główną misją gabinetu lekarskiego Zięba Clinic jest leczenie niepłodności. Wykorzystując sprawdzone, a zarazem nowoczesne i skuteczne metody uzyskuje się bardzo dobre efekty leczenia. Ponadto w Zięba Clinic jest bank nasienia, który oferuje możliwość przechowywania komórek rozrodczych mężczyzn, w przypadku, kiedy nie mogą być oni obecni w dniu zabiegu inseminacji lub zapłodnienia pozaustrojowego. Zięba Clinic daje także możliwość zostania dawcą w banku nasienia.

  Data dodania: 14 06 2016 · więcej o wpisie »
 • Sprzedaż aparatów słuchowych Bydgoszcz »

  Sprzedaż aparatów słuchowych Bydgoszcz


  Sonus – Med to profesjonalna firma zajmująca się doborem i sprzedażą aparatów słuchowych. W swojej ofercie firma posiada aparaty Bernafona, czyli właściciela marek takich jak: Acriva, Chronos, Prio oraz Xtreme. Ponadto oferuje kompatybilne akcesoria oraz baterie, dzięki którym można utrzymać aparat w idealnym stanie.

  Data dodania: 09 06 2016 · więcej o wpisie »
 • Eko kosmetyki i suplementy diety »

  Eko kosmetyki i suplementy diety


  Sklep internetowy ecoworld24 zaprasza każdego, kto uwielbia dbać o swoje zdrowie. W ofercie znajduje się cała gama prozdrowotnych produktów, które pozwalają utrzymać ciało i ducha w pozytywnym stanie. Asortyment obejmuje między innymi nanokoloidy, olejki roślinne, wyciągi oraz napoje o specjalnych właściwościach wspomagających organizm. W sklepie znajdują wyłącznie ekologiczne produkty o naturalnych pochodzeniu. Klienci mogą liczyć na specjalne systemy rabatowe oraz wysokie zniżki.

  Data dodania: 02 06 2016 · więcej o wpisie »
 • Stomatologia Bydgoszcz »

  Stomatologia Bydgoszcz


  W gabinecie stomatologicznym Michała Rawickiego można skorzystać z szerokiej oferty profilaktyki i leczenia stomatologicznego. Indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego dobro jest gwarancją dopasowania najlepszej formy leczenia. Dentysta Michał Rawicki specjalizuje się w protetyce, implantologii, stomatologi estetycznej oraz chirurgi stomatologicznej.

  Data dodania: 01 06 2016 · więcej o wpisie »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa: