Strony związane z hasłem 'nowy sącz':

« poprzednia strona · 2
 • Atrakcje w Nowym Sączu »

  Ciekawe miejsca w Nowym Sączu dla turysty pieszego i zmotoryzowanego. Każdy interesujący obiekt w Sączu warty uwagi został opisany i przedstawiony w portalu. Wybierając się na urlop w ten region Polski turysta ma przegląd miejsc, które może odwiedzić. Dodatkowo oprócz charakterystyki miejsca w portalu szereg zdjęć mający przybliżyć atrakcje. Masz ciekawe miejsce w Nowym Sączu, którego nie ma na liście dodaj je za pomocą formularza dostępnego na stronie. Więcej pod adresem: http://www.nsacz.eu/atrakcje-w-nowym-saczu/

  Data dodania: 18 04 2019 · więcej o wpisie »
 • Punkty wymazowe w Nowym Sączu »

  Punkty wymazowe na koronawirusa w Nowym Sączu. Punkty działające w Nowym Sączu to Szpital Specjalistyczny oraz ALFA sp. z o.o. ul. Nawojowska 29. Miejsce punktu pobrań w Nowym Sączu, gdzie dowiesz się czy jesteś zakażony koronawirusem. Po dokonaniu wymazu osoba oczekuje na wynik badania pozytywny lub negatywny.

  Data dodania: 24 10 2020 · więcej o wpisie »
 • Nowy Sącz - informacje, zwiedzanie, pytania »

  Nowy Sącz to miasto w południowej części Małopolski z ludnością na poziomie prawie 90 tysięcy. Nowy Sącz to rozwinięte miasto z zabytkowymi miejscami i obiektami sakralnymi. W Sączu zachowały się również pozostałości zamku i murów obronnych. Nowy Sącz to również ludzie, którzy zakładają z powodzeniem swoje firmy.

  Data dodania: 30 12 2020 · więcej o wpisie »
 • Danie dnia na dowóz w Nowym Sączu »

  Chcesz smacznie zjeść a nie masz czasu na przygotowywanie posiłków. Serwis nowysaczcity.pl wychodzi na przeciw takim ludziom u udostępnia przegląd dań dnia w Nowym Sączu z dowozem. Zestaw dnia składa się przeważnie z pierwszego i drugiego dania. Całość w atrakcyjnej cenie. Mieszkasz w Nowym Sączu i pragniesz dobrze zjeść - zapraszamy do naszego zestawienia i wyboru dania dnia.

  Data dodania: 16 11 2020 · więcej o wpisie »
« poprzednia strona · 2