Strony związane z hasłem 'księgowa':

 • Extor »

  Usługi proponowane przez spółkę są odpowiednie zarówno dla małego przedsiębiorcy, jak też dla dużej grupy kapitałowej. Według tej spółki dobrze prowadzony dozór skarbowy znacznie ogranicza ryzyko finansowe firmy. Dużymi zaletami firmy Extor są: profesjonalna kadra księgowa, atrakcyjne ceny, wysoka jakość proponowanych usług oraz wiarygodność finansowa. Biuro gwarantuje swoim klientom opiekę doradcy podatkowego i biegłego rewidenta. Jedną z usług tego biura księgowego jest raportowanie finansowe, dzięki temu klient ma regularny wgląd do swoich finansów.

  Data dodania: 07 03 2012 · więcej o wpisie »
 • Badanie bilansu nowy sącz »

  Prowadzić firmę albo spółkę i pragniesz w sporej mierze skoncentrować się na jej dynamicznym rozwojem. Skoro tak to wszystkie formalności rachunkowe powierz nam, jesteśmy biurem rachunkowych z bogatym stażem popartym certyfikatami a położonym w Nowym Sączu. Pomożemy się w prawidłowym prowadzeniu firmy przez wszystkie zakręty polskiego prawa księgowego. U nas w propozycji odszukasz między innymi: audytor nowy sącz, rozliczanie podatków nowy sącz i wiele podobnych. Chcesz uzyskać więcej informacji odwiedź nas w biurze w Nowym Sączu – gorąco zachęcamy.

  Data dodania: 02 05 2012 · więcej o wpisie »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Regionalne biuro rachunkowe położona we Wrocławiu, które zaleca wszystkim kontrahentom niskie ceny oraz nieustanną pomoc w trakcie tworzenia firmy i prowadzeniu całkowitej dokumentacji. Na przykład rozliczanie półroczne, tworzenie ksiąg przychodów i rozchodów w tym reprezentowanie kontrahenta przed urzędami. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Szanuj swój czas i pożytkuj go na rozwijaniu firmy zatwierdzając przy tym sprawdzone rozwiązania i dołączając do setek zadowolonych klientów korzystających z naszych usług.

  Data dodania: 04 10 2012 · więcej o wpisie »
 • Księgowość Marki »

  Biuro rachunkowe położone w Markach funkcjonujące bez przerwy od 2006 roku świadczy obsługę finansowo-księgową jak również kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych. Spora wiedza i kilkuletnie doświadczenie gwarantuje każdej firmie profesjonalną obsługę. Oferowane usługi charakteryzuje indywidualne podejście do klienta, dlatego też w czasie darmowych wstępnych konsultacji dopasowujemy usługę do Państwa potrzeb. Biuro rachunkowe w Markach z większością Klientów współpracuje owocnie od początku swojej działalności.

  Data dodania: 10 01 2011 · więcej o wpisie »
 • Księgowość Dąbrowa Górnicza »

  Biuro rachunkowe DORADCA z Dąbrowy Górniczej oferuje solidną i kompleksową obsługę w zakresie pełnej księgowości, prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów, prowadzenia kadr i płac, doradztwo podatkowe, obsługę ZUS, Płatnik, PFRON oraz inne dodatkowe usługi jak audyty podatkowe, obsługę płacową, wnioski o dofinansowania, rozliczenia dotacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.

  Data dodania: 13 12 2018 · więcej o wpisie »