Strony związane z hasłem 'imprezy integracyjne':

 • Imprezy integracyjne Nowy Sącz »

  Szukasz nietypowego lub szalonego pomysłu na integracje?

  Mamy coś dla Ciebie! Takie imprezy jak:
  - pikniki firmowe
  - spotkania klasowe
  - wieczory kawalerskie
  - urodziny

  Możemy zorganizować również dla Ciebie!
  Oferujemy połączenie grillowania z zabawą ekstremalną, którą jest paintball!

  Jesteśmy znaną marką, która cieszy się popularnością na całym terenie powiatu Nowosądeckiego, Limanowskiego czy też Nowotarskiego! Naszą arenę odwiedzają często znane firmy, grupy szkolne, zespoły muzyczne jak i również sportowe.

  Dla klienta jesteśmy w stanie zorganizować:
  - grilla – posiadamy altanę na 20/30 osób
  - dowóz busem bezpośrednio na naszą arenę
  - nocleg dla grup zorganizowanych
  - oczywiście grę w paintball
  Nasz park znajduje się blisko Nowego Sącza – dokładnie Gołkowice Górne. W pięknej malowniczej okolicy na świeżym powietrzu, a co najważniejsze z dala od hałasu poczujesz się znakomicie!

  Połączenie zdrowego odpoczynku z odpowiednia dawką adrenaliny jest idealnym nowatorskim pomysłem dla każdej grupy wiekowej!

  Najlepsze miejsce na integrację dla każdego!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie: front-paintball.nsacz.eu

  Data dodania: 03 05 2020 · więcej o wpisie »
 • Programy towarzyszące »

  Organizator Nobell Congressing - doświadczeni specjaliści w organizacji spotkań zapraszają na konferencje, kongresy, imprezy firmowe, eventy. Organizacja kongresów, konferencji, imprez. Zadanie dla specjalisty od pomysłu do rozliczenia - czytaj informacje o nadchodzących Eventach w całej Polsce. Organizacja prestiżowych spotkań dla firm, uczelni na terenie kraju: konferencje dla firm, kongresy, sympozja naukowe, konferencje dla handlowców, premiery towarów, imprezy integracyjne, konferencje naukowe.

  Data dodania: 13 01 2011 · więcej o wpisie »
 • Team building »

  Nasza firma specjalizuje się w zapewnianiu wyjazdów integracyjnych oraz kursów team building. Od samego początku naszej pracy stawiamy przede wszystkim na przygotowywanie profesjonalnych projetków, mających w zamiarze budowanie oraz wzmacnianie zespołów, ulepszanie ich pracy, polepszanie poszczególnych więzi, zachowanie motywacji zespołu itd. Oferujemy bardzo oryginalne i innowacyjne rozwiązania, przekładające się w konsekwencji na sukces Państwa firmy. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, gwarantującą usługi na najlepszym poziomie. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 14 06 2013 · więcej o wpisie »
 • Sala Sopot »

  Gdy w grę wchodzi świetne wesele i piękne wspomnienia, warto współpracować ze sprawdzoną restauracją, która ma wysoką pozycję na rynku gastronomicznym. Catering w Sopocie Zespół restauracji rybnej Smak Morza zapewnia idealne jedzenie oraz miłą obsługę na małych i dużych imprezach Lokal jest usytuowany w Sopocie – najpiękniejszym mieście rejonu trójmiejskiego, które słynie ze swojej wspaniałej atmosfery. Restauracja wychodzi zawsze na przeciw Państwa potrzebom proponując indywidualną ofertę gastronomiczno-rozrywkową uwzględniając preferencje kulinarne i budżet na przyjęcia zarówno prywatne, jak również firmowe. W celu poznania bliższych detali dotyczących naszej oferty zapraszamy na stronę domową restauracji.

  Data dodania: 06 12 2011 · więcej o wpisie »