Strony związane z hasłem 'humor':

 • Dowcipy »

  Wiele ważnych dowcipów, którymi możesz w dowolnym momencie podzielić się z krewnymi w czasie przypadkowej imprezy albo przyjęcia. Budujemy bazę wyjątkowych dowcipów, które zaskakują puentą i tym samym rozbawiają adresatów do łez. Satyra w obecnych czasach jest nam bardzo potrzebna by oderwać się od szarej rzeczywistości. Nasz portal pomaga zapomnieć od trudnych rzeczach, przenosząc użytkownika w świat dowcipów i żartów.

  Data dodania: 23 07 2011 · więcej o wpisie »
 • Kawały »

  Lista wybornych polskich kawałów wykreowanych szczególnie dla wszystkich naszych gości. Prezentujemy zwłaszcza zabawne jak również zaskakujące kawały w różnych kategoriach tematycznych. W serwisie będziesz się nudził, dlatego bo u nas impreza trwa 24 godziny na dobę. Masz idealny kawał chciałbyś się nim podzielić nic łatwiejszego napisz do nas. Oderwij się od codzienności i wejdź na śmieszne kawały, które zabawią niejednego smutasa.

  Data dodania: 31 12 2010 · więcej o wpisie »
 • Kwejk »

  Pewnie jak większość z nas idziesz rano do pracy albo szkoły. Czy pierwszym tematem, który poruszacie razem ze znajomymi są demotki? Jeśli tak to dobrze się składa, bo zapraszamy Cię na stronę demotka.pl, gdzie znajdują się całe tłumy demotów, kwejków, obrazków i filmików, które opowiadają przeróżne historie, od smutnych, czasem przygnębiających, po takie, które wzbudzają w nas potrzebę przemyślenia swojego żywota, aż po typowo śmieszne, które rozbawią Cię do rozpuku i zmienią Twój nudny dzień w dobę pełną dobrej zabawy. Już nie musisz krążyć po kilku stronach, by zobaczyć swoje ulubione prace, znajdziesz je teraz w jednym miejscu, na demotce.pl.

  Data dodania: 02 01 2012 · więcej o wpisie »
 • Kawały »

  Nieszablonowe dowcipy i żarty, które z pewnością polepszą humor wszystkim odwiedzającym internautom nasz portal. Postawiliśmy sobie jeden cel aby nasze dowcipy nie były znane i prezentowały wysoką jakość. Od kilkudziesięciu tygodni trzymamy się tej zasady czego efektem jest dynamiczny wzrost popularności na przestrzeni tygodni. Nasze kawały będą towarzyszyły użytkownikom w trakcie różnych imprez, ponieważ będą mogli je relacjonować rodzinie i znajomym. Dowcipy, dzięki którym zapomnisz o całym naszym świecie.

  Data dodania: 21 10 2011 · więcej o wpisie »
 • Strona żarty »

  Opis strony na openstreemap. Pełna porcja wyselekcjonowanego humoru skondensowana na portalu zarty.biz. Jeśli masz gorszy dzień lub chciałbyś poprawić sobie humor, przeczytaj nasze żarty i dowcipy. Gwarantujemy ubaw po same pachy niezależnie w jakim wieku Ty sam jesteś.

  Data dodania: 25 05 2016 · więcej o wpisie »
 • Http://www.polskiekabarety.com »

  Nasza witryna internetowa powstała z myślą o wszystkich tych osobach, które cenią sobie występy kabaretowe. U nas dowiesz się sporo na temat występów tego typu wykonawców jak np.: Kabaret Paranienormalni. Jeśli jakiś występ szczególnie Cię zainteresuje, szybko możesz za pomocą naszej strony nabyć bilet. Oczywiście znajdziesz tu także informacje dotyczące poszczególnych artystów oraz prezentowanych przez nich programów. Staramy się systematycznie prezentować nowe informacje, zatem możesz być pewien, iż z nami nic nie może Ci umknąć.

  Data dodania: 18 09 2013 · więcej o wpisie »