Strony związane z hasłem 'forum':

 • Psie forum »

  Serdecznie prosimy do zapoznania się z ofertą oraz z zasobami artykułów oraz produktów które prezentowane są na naszym www. Trzeba więc zarejestrować się na www oraz dołączyć do grona osób, które chcą posiadać możliwość hodowli psów i kupienia i dystrybuowania artykułów dla psów, kotów oraz dla zwierząt gospodarczych. Ceny artykułów, które można zakupić są różne, toteż też już dziś zapraszamy do zapoznania się z propozycją witryny. Porady, rady, fotografie dodawane są na bieżąco, przez moderatora.

  Data dodania: 04 06 2011 · więcej o wpisie »
 • Opiekunka Niemcy »

  Większość opiekunek osób starszych pracujących w Niemczech tęskni za domem, rodziną, swoim ojczystym krajem i wszystkim co się z nim wiąże. Dzięki forum internetowemu, takiemu jak Opiekunka Radzi, kobiety mogą codziennie uczestniczyć w dyskusjach z rodaczkami pracującymi w tej samej branży (Forum opiekunek osób starszych).

  Rozmowy, które codziennie mają miejsce na forum dotyczą np. opinii opiekunek na temat agencji pośrednictwa racy, z którymi współpracowały czy historii i przygód, które spotkały kobity podczas życia w Niemczech (Forum dla opiekunek osób starszych).

  Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby na Święta jeść kaczkę! U nas rybka, pierogi, grzybowa... a tutaj – kaczka. Byłam bardzo zdziwiona, ale przyznaję – córka podopiecznej przygotowała te danie wyjątkowo dobrze – to przykładowa wypowiedź jednej z opiekunek udzielających się na forum.

  Korzystanie z forum jest zupełnie bezpłatne i nie wymaga rejestracji ze strony użytkowników. Jeśli jednak osoba chcą udzielać się na forum zdecyduje się na założenie swojego konta, uzyska dostęp do dodatkowych funkcji na forum.

  Data dodania: 03 11 2014 · więcej o wpisie »
 • Apteki medyczne – encyklopedia leków »

  Odwiedź portal internetowy – aptekimedyczne.pl! Apteki medyczne oferują zarówno duży wybór leków, szeroki asortyment suplementów i ziół, jak i wiele publikacji dotyczących medycyny, urody, zdrowego stylu życia oraz sposobów na dobre samopoczucie każdego dnia. Dyskusje na forum apteki medyczne pozwalają nam dzielić się opiniami oraz umożliwiją zasięganie porad zarówno u lekarzy specjalistów jak i u innych użytkowników naszego serwisu. Możesz również odszukać swoją najbliższą Aptekę Medyczną na mapie. Jeżeli cenisz sobie niskie ceny oraz oczekujesz profesjonalnej i kompetentnej obsługi, już dzisiaj odwiedź nasz portal! Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 17 08 2011 · więcej o wpisie »
 • Praca i oferty pracy - wyszukiwarka - Gowork.pl »

  Kryzys finansowy, który negatywnie wpłynął na bardzo wiele sektorów gospodarki ominął branżę farmaceutyczną. Dzięki prężnemu rozwojowi działu Apteki Medyczne praca opinie o zastoju na rynku okazały się nieprawdziwe. Wbrew kryzysowi powstają nowe miejsca pracy. Apteki Medyczne mogą zaoferować etaty młodym ludziom, dla których praca jest pasją, wyzwaniem i źródłem satysfakcji. Wszystkim swoim pracownikom Apteki oferują pracę w przyjemnych warunkach, pakiet ciekawych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji oraz dogodny system wynagrodzeń. Jak widać Aptekom Medycznym nie straszny kryzys. Zatem jeśli marzysz o pracy w farmacji zapraszamy do Aptek Medycznych.

  Data dodania: 17 01 2012 · więcej o wpisie »
 • Uroda »

  Wyjątkowe porady dla modnych kobiet dotyczące wielorakich kwestii codziennego życia. JakaJestes.pl to portal wykonany głównie z myślą o polskich kobietach, dla których kluczowe jest ich zdrowie i uroda jak również ceniących sobie wyjątkowy styl. Wraz z naszym serwisem uruchomiliśmy forum, w którym są poruszane ważne tematy przez naszych użytkowników.

  Data dodania: 17 08 2011 · więcej o wpisie »
 • Kontenery - portal branżowy o kontenerach »

  Portal branżowy www.TwojeKontenery.pl powstał w celu reklamy firm trudniących się sprzedażą, przewożeniem także wszechstronną serwisem sprzedażową i po sprzedażową kontenerów magazynowych. Pomagamy tworzyć portret firm oferujących wynajem kontenerów, kupno kontenerów przez skuteczną reklamę w katalogu. Moderowany katalog przedstawiający innowacyjną idee katalogowania, która buduje wspaniale środowisko dla firm chcących ukazać własne rozwiązania rozległemu gronu potencjalnych konsumentów lub firm oferujących transport kontenerów i oferujących kontenery biurowe bądź kontenery transportowe w swojej ofercie.

  Data dodania: 23 05 2012 · więcej o wpisie »
 • Tele Polska »

  Z tego serwisu bardzo łatwo i szybko można się dowiedzieć, iż filozofią firmy jest prowadzenie działalności gospodarczej nastawionej na zysk przy jednoczesnym zachowaniu harmonii ze środowiskiem zewnętrznym. Tele Polska już jakiś czas angażuje się w różnego rodzaju działania społeczne, a także wspieranie przedsięwzięć dobroczynnych. W ramach projektu Społeczny Operator Telekomunikacyjny firma ma zamiar rozpocząć współprace z kolejnymi organizacjami charytatywnymi. W Raporcie Odpowiedzialny Biznes 2010 przedstawionym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, spółka została wyróżniona za realizację programu Społeczny Operator Telekomunikacyjny.

  Data dodania: 14 03 2012 · więcej o wpisie »
 • Opiekunka Niemcy »

  Praca w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech to wysokie zarobki, bogaty system świadczeń i bezpieczna przyszłość!

  Dzięki miesięcznym zarobkom rzędu 4 - 5 tysięcy złotych (praca w Niemczech), polskie opiekunki pracujące w Niemczech nie muszą martwić się o swoją przyszłość. Z takimi dochodami szybko podreperują domowy budżet i odłożą sporą sumę na przyszłe lata.

  Kobiety wyjeżdżające do pracy za pośrednictwem polskich agencji pośrednictwa pracy otrzymują tylko sprawdzone i legalne oferty pracy, mają zagwarantowaną bezpłatną opiekę lekarską na terenie Niemiec i całodobową opiekę koordynatora. Pracownicy firm (takich jak Hilfeneo z Gliwic) wspierają swoje opiekunki od momentu pierwszego kontaktu z opiekunką aż do jej powrotu do Polski (opieka Niemcy).

  Od kobiet wymaga się doświadczenia w opiekowaniu się osobami starszymi lub chorymi i komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

  Data dodania: 03 11 2014 · więcej o wpisie »
 • Odszkodowania »

  Aktualnie niezwykle trudno jest odebrać należne nam pieniądze. Świetnie rozwinięta biurokracja oraz problemy finansowe Państwa mają znaczenie. Na szczeście została stworzona taka witryna internetowa forum.odzyskujemy-odszkodowania.pl. Mamy do zaoferowania wszelkie informacje na temat odszkodowań m.in. odszkodowania powypadkowe, za szkody osobowe, za wypadek drogowy, za wypadek przy pracy. Za pomocą tego forum o odszkodowaniach pomagamy odebrać odszkodowania powypadkowe. Ponadto na Państwa pytania związane z wypadkiem w pracy odpowiada specjalista, więc uzyskają Państwo profesjonalną pomoc. Jeżli masz problemy z odebraniem odszkodowania, koniecznie wstąp na nasz serwis internetowy. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 11 2011 · więcej o wpisie »
 • Opiekunka Niemcy »

  Opiekunki zajmujące się na co dzień osobami starszymi w Niemczech, szukają sposobu na odreagowanie stresu i kontakt z rodakami. Wszystko to znajdą na forach dyskusyjnych im poświęconych, takich jak Forum Opieki (Forum opiekunek osób starszych).

  Wspomniana strona internetowa została podzielona na kilka działów tematycznych, w których mogą dyskutować ze sobą jego użytkownicy. W sekcji o nazwie „Forum Opieki” chętne osoby mogą przywitać się z pozostałymi użytkownikami lub zadawać pytania odnośnie zasad technicznych korzystania z forum.

  Dział „Przed wyjazdem” to przede wszystkim porady opiekunek dotyczące sposobów szukania pracy i organizacji wyjazdu do Niemiec, a „Praca w Niemczech” to miejsce na dyskusje o chorobach wieku starczego czy agencjach organizujących wyjazdy kobiet do pracy (Forum dla opiekunek osób starszych). Polki chętnie opisują też w nim swoje codzienne życie w Niemczech i przygody, które je tam spotkały.

  Ostatni dział tematyczny - „Po godzinach” to miejsce, w którym kobiety mogą rozmawiać o sprawach zupełnie nie związanych z ich praca i odstresować się. Jest to okazja do rozerwania się, porozmawiania o swoich pasjach, ulubionych filmach, zdrowiu czy sporcie.

  Data dodania: 03 11 2014 · więcej o wpisie »
 • Portal Rybnicki »

  Nasza witryna WWW powstała z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tym, co dzieje się w Rybniku i pobliskich miejscowościach. Jeżeli i Ty należysz do takich osób, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z treścią redagowanego przez nas portalu informacyjnego. Na naszej stronie często zamieszcza się rozmaite newsy, z których dowiemy się np. o eventach sportowych, zmianach w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej, działaniach władz miasta. Na witrynie można też podyskutować na forum.

  Data dodania: 20 06 2013 · więcej o wpisie »
 • Kuchnie | Meble kuchenne - serwis branżowy o meblach kuchennych »

  Kuchnie - Nowoczesne meble kuchenne jest to wortal polecający firmy oferujące sprzedaż mebli kuchennych oraz producentów mebli, aby mogli ukazać swoją gamę produktów lub nowości przypuszczalnym użytkownikom. Strona Meble kuchenne | Kuchnie to także perfekcyjne umiejscowienie dla kontrahentów, którzy mogą napisać swoją stanowisko na temat propozycji firm produkujących meble kuchenne na wymiar lub mogą podzielić się własnym doświadczeniem na forum serwisu firmowego lub w kwestii mebli kuchennych

  Data dodania: 23 05 2012 · więcej o wpisie »
 • Forum z kredytami i pożyczkami »

  Zachęcamy do wejścia na nasze forum stworzone dla osób mających problemy finansowe przeróżnego typu. Na naszej stronie odnajdziesz pomoc i radę. To, czego się pragniesz dowiedzieć, odnajdziesz dokładnie u nas, rozwiejesz swoje wątpliwości, sam podzielisz się doświadczeniami. Forum dla ułatwienia podzielono na parę działów np. kredyty konsolidacyjne, kredyty hipoteczne, inwestycje i oszczędności. Dzielenie się opiniami i zaznajomienie się z doświadczeniami innych użytkowników jest bardzo cenne i ułatwi wybranie właściwej decyzji.

  Data dodania: 16 08 2012 · więcej o wpisie »