Film Podkategoria: Film

 • Warsztaty filmowe »

  Warsztaty filmowe


  Bahama Films istnieje od 2009 r. Ich oferta to min. profesjonalne pisanie scenariuszy oraz tworzenie filmów. Chcesz dowiedzieć się jak napisać scenariusz filmowy? zapisz się na nasze warsztaty scenariuszowe bądź Warsztaty Filmowejuż dziś!!!Pisanie Scenariuszy wymaga naprawdę dużej wiedzy i odbycia odpowiednich kursów. Trzeba zainteresować widza tak aby film był ciekawy i trzymający w napięciu a zarazem aby widz chciał go obejrzeć do końca... Trzeba zadbać o odpowiednią ekspozycję gdyż jest to naprawdę ważny element scenariusza.Chcesz samodzielnie napisać swój własny scenariusz? - Zapisz się na nasze warsztaty filmowe bądź scenariuszowe.Zapraszamy.

  Data dodania: 13 03 2013 · więcej o wpisie »
 • Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje na Stylowi.pl »

  Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje na Stylowi.pl


  Lubisz rzeczy ciekawe, piękne i inspirujące, cenisz kreatywność, oryginalność i pomysły zapraszamy! Znajdziesz tutaj różne kolekcje, tj. moda, uroda, torebki damskie, buty damskie, manicure, makijaż, fryzury, dziecko, moda męska, dom, ogrody, ślub, podróże, kulinaria, biżuteria, szydełko, które mogą Cię zainteresować. Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje i dziel się nimi na Stylowi.pl

  Data dodania: 08 11 2012 · więcej o wpisie »
 • Filmowanie Toruń »

  Filmowanie Toruń


  Jeżeli tutaj trafiliście oznacza, że szukacie kamerzysty na wasza uroczystość. Kraina Obrazu wideofilmuje takie uroczystości jak śluby, chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze. Zajmujemy się również realizacjami różnych eventów. Film jest w jakości HD. Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi usługami, to zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 10 02 2013 · więcej o wpisie »
 • Wzrost aktorów »

  Wzrost aktorów


  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że wzrost aktorów oraz aktorek w filmach bardzo często jest fałszowany. Robi się to, aby główny aktor nie wyróżniał się zbytnio wśród innych postaci w filmie. Główny bohater nie może być przecież radykalnie niższy od swojej partnerki, lub oponenta, chyba, że scenariusz zakłada taką konfrontację Dawida z Goliatem. Pewne tricki filmowe pozwalają wyrównać wzrosty aktorów w kadrze. Dla przykładu dwie postacie z filmu Avengers z 2012 roku, czyli Kapitan Ameryka (grany przez Chrisa Evansa) oraz Thor (Chris Hemsworth) to w filmie bohaterowie o podobnym wzroście (Kapitan Ameryka wydaje się miejscami nawet wyższy od Thora). W rzeczywistości zaś różnica wzrostu tych dwóch aktorów to aż 7 cm, przy czym Chris Hemswoth (Thor) jest wyższy od Chrisa Evansa (Kapitana Ameryki). Na naszej stronie możesz zapoznać się z prawdziwym wzrostem największych gwiazd ze świata filmu, muzyki, sportu, a nawet polityki. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 11 2012 · więcej o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Film

Film - nowa strona:

Adres: