Usługi finansowe Podkategoria: Usługi finansowe

 • Płatności online | PayLane »

  Płatności online | PayLane


  PayLane dostarcza płatności online dla biznesów.
  Karty kredytowe, karty debetowe, PayPal oraz wiele metod płatności charakterystycznych dla poszczególnych krajów Europejskich. Rozliczenia i transakcje w walutach ponad 50 krajów.
  Inne usługi płatnicze: płatności cykliczne, deskryptory transakcji, wirtualny terminal MOTO.
  Prosta integracji API.

  Data dodania: 16 11 2011 · więcej o wpisie »
 • Księgowość Marki »

  Księgowość Marki


  Biuro rachunkowe położone w Markach funkcjonujące bez przerwy od 2006 roku świadczy obsługę finansowo-księgową jak również kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych. Spora wiedza i kilkuletnie doświadczenie gwarantuje każdej firmie profesjonalną obsługę. Oferowane usługi charakteryzuje indywidualne podejście do klienta, dlatego też w czasie darmowych wstępnych konsultacji dopasowujemy usługę do Państwa potrzeb. Biuro rachunkowe w Markach z większością Klientów współpracuje owocnie od początku swojej działalności.

  Data dodania: 10 01 2011 · więcej o wpisie »
 • WOJCIECH WÓJCICKI bezpieczna wymiana walut »

  WOJCIECH WÓJCICKI bezpieczna wymiana walut


  Wymiana walut on-line to nadzwyczajnie szybka oraz bezpieczna transakcja, zaś prócz tego nie musimy wychodzić z domu, bądź biura. Istotny atut używania kantoru internetowego to niższa cena waluty. Zawsze proponujemy korzystniejsze kursy, niż kurs bankowy. Ma to duże znaczenie w przypadku gdy musimy zamienić dużą sumę. Bardzo często z tego rozwiązania korzystają osoby, które posiadają zadłużenie w obcej walucie. Dzięki internetowej wymianie walut zdołają sporo zaoszczędzić przez cały czas spłacania kredytu. Każdy klient korzystający z naszych usług jest traktowany subiektywnie ponadto dbamy o najwyższą jakość obsługi. Aby dokonać wymiany walut za pośrednictwem Internetu trzeba posiadać konto bankowe oraz konto walutowe w polskim banku.

  Data dodania: 16 12 2013 · więcej o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi finansowe

Usługi finansowe - nowa strona:

Adres: