Biznes i ekonomia » Doradztwo i konsulting
Siły sprzedaży - zesou.pl - zespół stron internetowych

Siły sprzedażyOutsourcing Sił Sprzedaży to kompleksowa obsługa sił sprzedaży czyli: rekrutacja takich pracowników jak przedstawiciele handlowi, managerowie, czy hostessy, pełne administrowanie zatrudnieniem, pełen program szkoleń, kontrolę pracy zespołu oraz raportowanie danych. W naszej agencji IQFM Ackermann zajmujemy się także takim zagadnieniem jak merchandising – czyli sposób podnoszenia efektywności sprzedaży poprzez wykorzystanie wystroju pomieszczenia i prezentacji towarów w celu zwiększenia sprzedaży, zainteresowania odbiorców, a nawet zwiększeniu subiektywnej wartości towaru w oczach klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Szczegóły strony www.iqfm.pl:

Podlinkuj stronę www.iqfm.pl:

Siły sprzedaży

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 75

Zobacz inne wpisy stron w tej kategorii:

 • Prowadzimy optymalizację kosztów biznesu. Z nami dowiesz się jak płacić ZUS za granicą. »

  Uważacie Państwo, że płacone przez Was składki ubezpieczeniowe są zbyt duże? Interesuje Was obniżenie składek ZUS, dzięki której zyskacie nawet do kilkuset złotych miesięcznie? Wystarczy tylko 5 minut, aby zapoznać się z podstawami prawnymi i legalnie płacić niższy ZUS. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się płacić ZUS za granicą, głównie jest to ZUS w Anglii. Nasi specjaliści posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie podpowiadają i doradzają, jak płacić ZUS za granicą, jednocześnie pozostając w Polsce. Specjalnością naszej firmy jest świadczenie usług doradczych dla przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie zoptymalizować swoje przychody lub zmniejszyć koszty ich uzyskania. Profesjonalnie doradzamy i podpowiadamy, co zrobić, tak aby nie płacić ZUS. Udowadniamy, że wcale nie trzeba zamykać firmy, lub przekształcać jej w inną formę prawną, by płacić niski ZUS. Oferowana przez nas optymalizacja ZUS to idealna usługa dla wszystkich tych, którzy podobnie, jak my uważają, że składki ZUS są zbyt wygórowane.

  Data dodania: 23 07 2011 · więcej o wpisie »
 • Outsourcing księgowości »

  Czy zastanawiali się Państwo, czy istnieje biuro rachunkowe, które byłoby w stanie połączyć zalety wewnętrznego działu księgowości z zaletami oddania prowadzenia ksiąg zewnętrznemu podmiotowi? Zadanie to wprawdzie nie jest łatwe, ale nie oznacza, że niemożliwe. Nasz outsourcing księgowości nakierowany jest na innowacyjne rozwiązania powyższego problemu i ma za zadanie taką organizację prac księgowych, aby było możliwe osiągnięcie korzyści z outsourcingu dla obu stron. Ponadto dostarczymy narzędzia i rozwiązania informatyczne, mające na celu usprawnienie procesów księgowych oraz przepływu dokumentacji pomiędzy Państwem a naszym biurem.

  Data dodania: 15 10 2011 · więcej o wpisie »
 • SM Spomlek »

  Mleczarnia SM Spomlek w naszym kraju jako jedna z pierwszych wykreowała ser z dziurami, który nosi nazwę Radamer oraz ser długodojrzewający. Mleczarnia jest producentem mleka o unikalnych walorach o nazwie Mleko na 5 Plus UHT, które zachowuję długi termin zdatności do spożycia. Spółdzielnia mleczarska co jakiś czas wdraża na rynek oryginalny rodzaj sera. Ta ogromna mleczarnia składa się z 3 zakładów w Radzyminu Podlaskim, Młynarach oraz Parczewie. Spółdzielnia produkuje sery oznaczone marką 'Old Poland', które są sporządzane wiernie z tradycyjnymi formułami.

  Data dodania: 06 07 2012 · więcej o wpisie »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Biuro tłumaczeń Busy B Translations istnieje na rynku od 1995 roku i od tego czasu wykonuje fachowe i trudne multidyscyplinarne prace językowe. Ponadto przedsiębiorstwo korzysta ze świetnych rozwiązań informatycznych, które wspierają i przyspieszają proces tłumaczenia nawet najbardziej wymagających tekstów. Kompetentni tłumacze, którzy wykorzystują najnowsze technologie wspomagające proces tłumaczenia oraz posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w konkretnych dziedzinach, doświadczeni korektorzy, redaktorzy, jak również zespół konsultantów merytorycznych zapewnia najwyższą jakość usług. Ponad 15-letnie doświadczenie w branży przyczynia się do tego, że naprawdę nie warto się dłużej namyślać nad wyborem właśnie owej firmy.

  Data dodania: 18 07 2012 · więcej o wpisie »
 • Systemy zarządzania Bielsko »

  Firma oferująca między innymi: audyty wewnętrzne a także zdobywanie nowych rynków, jej oferta nie ogranicza się jedynie do usług consultingowych, obejmuje także kojarzenie partnerów handlowych z terenu Unii Europejskiej. Chcesz aby Twoja firma zyskała nowych, sprawdzonych partnerów biznesowych, skorzystaj z usług oferowanych przez Twinconcept.

  Data dodania: 30 07 2012 · więcej o wpisie »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Bydgoszcz, oferujące różnego rodzaju usługi księgowe przeróżnym klientom z rejonu. Gwarantujemy profesjonalizm wykonywanych usług, inne podejście do każdego klienta jak również gwarancje satysfakcji. Dzięki usługom firmy Bilans nie będziesz musiał pamiętać o rozmaitych formalnościach związanych z prowadzeniem rachunkowości firmy i zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł wykorzystać na inne strategiczne działania jak marketing czy wdrożenia nowoczesnych ogłoszeń. W propozycji specjalne rabaty dla nowych Klientów. W propozycji ewidencje ryczałtowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe, doradztwo doradztwo finansowe, leasing. Być może optymalne biuro rachunkowe w regionie Bydgoszczy dla Twojej firmy.

  Data dodania: 24 10 2012 · więcej o wpisie »
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu »

  Strona www opolskiego projektu mająca na uwadze w dużej pomoc pracownikom i pracodawcom w budowaniu kompromisu pomiędzy nimi tak aby był optymalny dla każdej ze stron. Idea odpowiedzialności społecznej stawia pracowników w centrum zainteresowania firmy. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu opcję podzielenia się własnym doświadczeniem i wiedzą we wdrażaniu strategii odpowiedzialnego biznesu. Dużo wiadomości na temat wszystkich działań znajdziesz w danych zakładkach na opisywanej stronie.

  Data dodania: 12 11 2012 · więcej o wpisie »
 • Klub Biznesowy »

  Strona internetowa klubu biznesowego skupiająca przedsiębiorców wszystkich kategorii. Celem klubu jest edukowanie młodzieży, wszelkich osób w ciężkiej sytuacji materialnej jak też osób bezrobotnych. Klub biznesowy wspiera też utalentowanych sportowców aby mogli w dalszym ciągu zwiększać swoje umiejętności. Klub biznesowy szykuje spotkania i imprezy dla właścicieli instytucji w celu wymiany kontaktów co w dotychczasowej sytuacji jest konieczne.

  Data dodania: 22 11 2012 · więcej o wpisie »
 • ROMAN GRUSKOŚ Notariusz kraków »

  Pragniemy Państwu przybliżyć działalność Kancelarii Notarialnej Notariusza Romany Gruskoś z Krakowa. Prezentowana Kancelaria Notarialna to miejsce, w jakim uzyskacie Państwo rzetelne informacje na temat planowanych czynności notarialnych. Pomożemy Państwu ustalić szereg kwestii związanych z daną czynnością prawną. Stoimy na straży zabezpieczenia interesów prawnych każdych stron uczestniczących w danej czynności. W ramach realizowanych usług, nasza Kancelaria sporządza przede wszystkim akty prawne obejmujące chociażby umowę sprzedaży, zamiany, darowizny, umowę o dożywocie, ustanowienia odrębnej własności lokalu, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych, przesyłu a także służebności osobistych. To tylko część czynności notarialnych. Szczegóły na stronie:

  Data dodania: 27 05 2013 · więcej o wpisie »
 • RADCA PRAWNY T.PIZON prawo »

  Prezentujemy Kancelarię Radcy Prawnego Tadeusz Pizoń z siedzibą w Zamościu. Funkcjonujemy od 1991 roku. Nasza Kancelaria proponuje usługi w zakresie: prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego, obrotu nieruchomościami, bankowego, procesowego, budowlanego, procesowego, finansowego, podatkowego. Reprezentujemy Klientów w sprawach sądowych oraz pozasądowych. Sporządzamy opinie i analizy prawne. Prowadzimy postępowania upadłościowe oraz naprawcze. Proponujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, proszę pisać na adresy e-mail lub skorzystać z formularza w linku kontakt. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · więcej o wpisie »