Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Nauka jazdy Warszawa - Akademia Jazdy Zebra »

  Nauka jazdy Warszawa - Akademia Jazdy Zebra


  Oferujemy Wam kursy na prawo jazdy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Z nami zdacie wymagane egzaminy w miłej i przyjaznej atmosferze a co najważniejsze bez stresu. Jeżeli chcecie nauczyć się jeździć samochodem, interesuje Was prawo jazdy, a może chcecie wziąć dodatkowe jazdy doszkalające, zapraszamy do naszej szkoły! W naszej akademii nauczycie się wszystkiego od podstaw oraz dobierzecie ilość godzin doszkalających w zależności od swoich potrzeb. Pragniemy aby nasi kursanci byli zadowoleni, w tym celu dążymy do tworzenia nowych rozwiązań. Szkolenie sprawia nam przyjemność i dlatego stale się doskonalimy. W naszym serwisie znajdą Państwo wszystko na temat naszej oferty. Dla tych co dopiero podchodzą do egzaminu mamy specjalne oferty promocyjne natomiast dla tych którzy wracają po przerwie oferujemy jazdy doszkalające w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 19 07 2011 · więcej o wpisie »
 • Nauka angielskiego w Toruniu »

  Nauka angielskiego w Toruniu


  International House Toruń posiada ciekawą i szeroka ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje możliwość odbycia kursu stacjonarnie, a także online. International House to ciekawe kursy dla dzieci i młodzieży, kursy biznesowe dla osób indywidualnych oraz firm, a także możliwość wyjazdu na kurs zagraniczny do najpiękniejszych miast na świecie.

  Data dodania: 30 05 2016 · więcej o wpisie »
 • Szkolenia »

  Szkolenia


  Współczesny rynek pracy żąda stałego doszkalania ze strony pracowników. Tu wyszukasz jedynie świeże i ciekawe szkolenia. Kapitalnym konceptem na organizacje szkolenia jest obiekt konferencyjny oddalony od centrum miasta. klasycznym sposobem na zwiększenie stanu umiejętności pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające zakresowi ich pracy.

  Data dodania: 13 03 2012 · więcej o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: