Doradztwo i konsulting Podkategoria: Doradztwo i konsulting

 • Siły sprzedaży »

  Siły sprzedaży


  Outsourcing Sił Sprzedaży to kompleksowa obsługa sił sprzedaży czyli: rekrutacja takich pracowników jak przedstawiciele handlowi, managerowie, czy hostessy, pełne administrowanie zatrudnieniem, pełen program szkoleń, kontrolę pracy zespołu oraz raportowanie danych. W naszej agencji IQFM Ackermann zajmujemy się także takim zagadnieniem jak merchandising – czyli sposób podnoszenia efektywności sprzedaży poprzez wykorzystanie wystroju pomieszczenia i prezentacji towarów w celu zwiększenia sprzedaży, zainteresowania odbiorców, a nawet zwiększeniu subiektywnej wartości towaru w oczach klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 11 01 2012 · więcej o wpisie »
 • RADCA PRAWNY T.PIZON prawo »

  RADCA PRAWNY T.PIZON prawo


  Prezentujemy Kancelarię Radcy Prawnego Tadeusz Pizoń z siedzibą w Zamościu. Funkcjonujemy od 1991 roku. Nasza Kancelaria proponuje usługi w zakresie: prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego, obrotu nieruchomościami, bankowego, procesowego, budowlanego, procesowego, finansowego, podatkowego. Reprezentujemy Klientów w sprawach sądowych oraz pozasądowych. Sporządzamy opinie i analizy prawne. Prowadzimy postępowania upadłościowe oraz naprawcze. Proponujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, proszę pisać na adresy e-mail lub skorzystać z formularza w linku kontakt. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · więcej o wpisie »
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu »

  Społeczna odpowiedzialność biznesu


  Strona www opolskiego projektu mająca na uwadze w dużej pomoc pracownikom i pracodawcom w budowaniu kompromisu pomiędzy nimi tak aby był optymalny dla każdej ze stron. Idea odpowiedzialności społecznej stawia pracowników w centrum zainteresowania firmy. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu opcję podzielenia się własnym doświadczeniem i wiedzą we wdrażaniu strategii odpowiedzialnego biznesu. Dużo wiadomości na temat wszystkich działań znajdziesz w danych zakładkach na opisywanej stronie.

  Data dodania: 12 11 2012 · więcej o wpisie »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Bydgoszcz


  Biuro rachunkowe Bydgoszcz, oferujące różnego rodzaju usługi księgowe przeróżnym klientom z rejonu. Gwarantujemy profesjonalizm wykonywanych usług, inne podejście do każdego klienta jak również gwarancje satysfakcji. Dzięki usługom firmy Bilans nie będziesz musiał pamiętać o rozmaitych formalnościach związanych z prowadzeniem rachunkowości firmy i zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł wykorzystać na inne strategiczne działania jak marketing czy wdrożenia nowoczesnych ogłoszeń. W propozycji specjalne rabaty dla nowych Klientów. W propozycji ewidencje ryczałtowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe, doradztwo doradztwo finansowe, leasing. Być może optymalne biuro rachunkowe w regionie Bydgoszczy dla Twojej firmy.

  Data dodania: 24 10 2012 · więcej o wpisie »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Tłumaczenia Warszawa


  Biuro tłumaczeń Busy B Translations istnieje na rynku od 1995 roku i od tego czasu wykonuje fachowe i trudne multidyscyplinarne prace językowe. Ponadto przedsiębiorstwo korzysta ze świetnych rozwiązań informatycznych, które wspierają i przyspieszają proces tłumaczenia nawet najbardziej wymagających tekstów. Kompetentni tłumacze, którzy wykorzystują najnowsze technologie wspomagające proces tłumaczenia oraz posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w konkretnych dziedzinach, doświadczeni korektorzy, redaktorzy, jak również zespół konsultantów merytorycznych zapewnia najwyższą jakość usług. Ponad 15-letnie doświadczenie w branży przyczynia się do tego, że naprawdę nie warto się dłużej namyślać nad wyborem właśnie owej firmy.

  Data dodania: 18 07 2012 · więcej o wpisie »
 • Klub Biznesowy »

  Klub Biznesowy


  Strona internetowa klubu biznesowego skupiająca przedsiębiorców wszystkich kategorii. Celem klubu jest edukowanie młodzieży, wszelkich osób w ciężkiej sytuacji materialnej jak też osób bezrobotnych. Klub biznesowy wspiera też utalentowanych sportowców aby mogli w dalszym ciągu zwiększać swoje umiejętności. Klub biznesowy szykuje spotkania i imprezy dla właścicieli instytucji w celu wymiany kontaktów co w dotychczasowej sytuacji jest konieczne.

  Data dodania: 22 11 2012 · więcej o wpisie »
 • Outsourcing księgowości »

  Outsourcing księgowości


  Czy zastanawiali się Państwo, czy istnieje biuro rachunkowe, które byłoby w stanie połączyć zalety wewnętrznego działu księgowości z zaletami oddania prowadzenia ksiąg zewnętrznemu podmiotowi? Zadanie to wprawdzie nie jest łatwe, ale nie oznacza, że niemożliwe. Nasz outsourcing księgowości nakierowany jest na innowacyjne rozwiązania powyższego problemu i ma za zadanie taką organizację prac księgowych, aby było możliwe osiągnięcie korzyści z outsourcingu dla obu stron. Ponadto dostarczymy narzędzia i rozwiązania informatyczne, mające na celu usprawnienie procesów księgowych oraz przepływu dokumentacji pomiędzy Państwem a naszym biurem.

  Data dodania: 15 10 2011 · więcej o wpisie »
 • Systemy zarządzania Bielsko »

  Systemy zarządzania Bielsko


  Firma oferująca między innymi: audyty wewnętrzne a także zdobywanie nowych rynków, jej oferta nie ogranicza się jedynie do usług consultingowych, obejmuje także kojarzenie partnerów handlowych z terenu Unii Europejskiej. Chcesz aby Twoja firma zyskała nowych, sprawdzonych partnerów biznesowych, skorzystaj z usług oferowanych przez Twinconcept.

  Data dodania: 30 07 2012 · więcej o wpisie »
 • ROMAN GRUSKOŚ Notariusz kraków »

  ROMAN GRUSKOŚ Notariusz kraków


  Pragniemy Państwu przybliżyć działalność Kancelarii Notarialnej Notariusza Romany Gruskoś z Krakowa. Prezentowana Kancelaria Notarialna to miejsce, w jakim uzyskacie Państwo rzetelne informacje na temat planowanych czynności notarialnych. Pomożemy Państwu ustalić szereg kwestii związanych z daną czynnością prawną. Stoimy na straży zabezpieczenia interesów prawnych każdych stron uczestniczących w danej czynności. W ramach realizowanych usług, nasza Kancelaria sporządza przede wszystkim akty prawne obejmujące chociażby umowę sprzedaży, zamiany, darowizny, umowę o dożywocie, ustanowienia odrębnej własności lokalu, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych, przesyłu a także służebności osobistych. To tylko część czynności notarialnych. Szczegóły na stronie:

  Data dodania: 27 05 2013 · więcej o wpisie »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo i konsulting

Doradztwo i konsulting - nowa strona:

Adres: